15.12.2014

...

Witajcie kochani!
Zapewne po mojej nieobecności, domyślacie się co ogłoszę w tym poście. Tak, jest to ostatnia moja notka na tym blogu. Zawieszam. Kiedy tworzyłam tego bloga miałam tyle pomysłów i nie wyobrażałam sobie, że zostawię go po kilku rozdziałach, niedokończonego. A jednak. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ponieważ tyle wspaniałych osób motywowało mnie do pisania o Klaroline. Jednak teraz już kompletnie nie mam siły pisać o tej parze. W TVD raczej już nie pojawią się sceny z Klausem i Caroline, a one zawsze mnie motywowały.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie.
Jednakże, to nie koniec mojej przygody z pisaniem.
Tworzę kolejne opowiadanie, które jest w początkowej fazie. Jest to historia własna, nie oparta o żaden serial, więc to nie będzie kolejne fanfiction. http://iwonderifmaybe.blogspot.com/ (Na razie blog jest dla was niedostępny, ale gdy tylko opublikuje prolog, otworzę go dla wszystkich. Mam nadzieję, że na niego wpadniecie :)
Na koniec chciałabym podziękować wszystkim czytelnikom, osobą które komentowały i osobom, które tylko czytały. Zawsze byliście dla mnie inspiracją i to zawsze dla was chciałam pisać (nawet gdy nie miałam czasu lub naprawdę bardzo mi się nie chciało). Dziękuję, że byliście ze mną! Pozdrawiam was wszystkich. Trzymajcie się cieplutko :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Layout by Yassmine